Kariéra

Pridajte sa k nám a staňte sa súčasťou skvelého tímu mladých ľudí, ktorí by za svoju prácu dýchali. Náš e-shop patrí pod medzinárodnú spoločnosť CSI Leasing - jednu z popredných nezávislých svetových firiem, ktoré sa zaoberajú leasingom IT techniky vo viac ako 37 krajinách - a to vrátane Severnej a Južnej Ameriky, Ázie a Európy. Oblasť našej pôsobnosti zahŕňa tiež sanáciu dát, likvidáciu IT zariadení, recykláciu OEEZ a ďalšie činnosti.

Aktuálne voľné pozície

Stážista v e-shope ITzoo.sk

Aktuálne hľadáme marketingového nadšenca, ktorý ho s nami vytiahne na ďalší level. Staneš sa integrálnou časťou nášho tímu a dostaneš príležitosť pričuchnúť si takmer ku všetkému, čo je pre bezproblémový chod e-shopu dôležité. Podobná rola nie je na trhu príliš častá a vynikajúco ťa pripraví trebárs aj na prevádzkovanie vlastného e-shopu niekedy v budúcnosti. A ak e-shop nebudeš chcieť, vytvoríš si skillset, ktorý ti na trhu práce v budúcnosti otvorí množstvo dverí. Naučíš sa nielen ako veci robiť, ale aj ako veci nerobiť (a to je občas ešte dôležitejšie :) ).

Vieme, že množstvo inzerátov na trhu má na kandidátov nereálne požiadavky a očakáva supermana za juniorský plat. Netvárime sa, že to nie je aj náš sen, ale realitu poznáme až príliš dobre :) Môžeme ti však sľúbiť, že nebudeme bazírovať na tom, aby si pracoval od rána do večera, mal výkonnosť 100% a tiež neočakávame, že budeš vedieť hneď všetko. Ľudia s takými charakteristikami sa nerodia, ale postupne sa nimi stávajú. Všetky oblasti, kde ešte nemáš dostatočný skill (ale chceš ho získať) pokryjeme mentoringom alebo online kurzami a urobíme všetko preto, aby si sa v tom neutopil.

Tvoj profil:

- zápal pre online marketing (ideálna je už reálna skúsenosť pár projektami - ideálne pre agentúru)
- vždy aspoň tušíš, čo by sa ešte na projekte dalo zlepšiť a ak máš príležitosť, nemáš problém sa do toho pustiť
- svoje názory/víziu si dokážeš obhájiť dátami a dokážeš jednať asertívne
- rád sa učíš nové veci, pretože vieš, že online marketing je fluidný obor a čo funguje dnes, nemusí fungovať zajtra
- uprednostňuješ zdravý rozum pred emóciami
- máš otvorenú hlavu a nie si tvrdohlavý/á

Náplň práce (alebo čo sú najväčšie výzvy pre rok 2022-3):

- kompletný prechod na novú e-shopovú platformu
- udržanie/zlepšenie pozicií v organickom vyhľadávaní
- upgrade produktových popiskov na vyšší štandard ako konkurencia (čo nebude až taký problém)
- ad-hoc podpora nášho produktového manažéra (ktorý e-shop riadi)

O čom by si mal(a) mať aspoň základný prehľad a čo ťa čaká:

- Google Analytics
- SEO (on page, off page)
- platená reklama (Google Ads, Facebook Ads)
- e-mailing
- tvorba postov a reklám (vrátane základnej grafickej prípravy)
- foto/video tvorba (produktovo zameraná) a základná editácia
- copywriting (minimálne na úrovni tvorby popiskov k produktom) vrátane dobrej slovenskej gramatiky
- práca v administrácii webu alebo e-shopu

Ako to bude prebiehať:

- pošli nám životopis alebo LinkedIn profil (ten ale musí byť na úrovni životopisu) na info@itzoo.sk s predmetom "Stážista" so životopisom, prípadne LinkedIn profilom a krátkou úvodnou správou
- ak postúpiš, bude nasledovať online call s našim správcom e-shopu a marketingovým konzultantom
- ak postúpiš, bude nasledovať vzorová úloha (tvoj čas ti radi zaplatíme)
- najlepších kandidátov predstavíme vedeniu firmy a víťaz dostane finálnu ponuku

Miesto práce:

- centrála alebo naše logistické centrum (kde funguje väčšina tímu v príjemnej kancelárii vybavenej všetkým potrebným) - zo začiatku ťa však potrebujeme priamo na mieste približne 10-20 hodín týždenne
- home office (v centre diania ťa budeme potrebovať minimálne na začiatku spolupráce, kým sa zladíme a zaučíme ťa)
- kdekoľvek inde, kde ti to bude vyhovovať (kvetnatý výraz pre home office)

Čo za to:

- férová finančná odmena 10-15 Eur/hod (ak budeš performovať výnimočne, samozrejme to náležite oceníme)
- spolupráca na IČO, dohodu alebo čiastočný úväzok (cca 40 hodín mesačne s možnosťou navýšenia alebo zníženia podľa našich alebo tvojich potrieb)
- firemný mobil a počítač podľa tvojho výberu z našej ponuky (kľudne aj MacBook Pro, ak ho zrovna máme na sklade)

Každému uchádzačovi osobne odpovieme. Ponuka platí do zmazania.

Nenašli ste pre seba vhodnú pozíciu?

Myslíte si, že ste náš človek a mali by sme o vás rozhodne vedieť? Napíšte nám e-mail spolu s Vašim CV na info@itzoo.sk.

Poradíme vám!
Hovoríme neajťácky a zrozumiteľne.

E-mail: info@itzoo.sk
Telefón: +421 903 489 663

Prihlásenie

Zabudnuté heslo

Predvoľby súkromia

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Produkt bol vložený do košíku
Pokračovať v nákupe Objednať