Čo sú repasované (refurbished) počítače a notebooky?

Čo sú to repasované počítače, notebooky a IT technika?

Repasovaná (refurbished) technika je označenie IT produktov, ktoré boli počas rôzne dlhého obdobia používané v prostredí veľkých firiem a korporácií. Veľká časť repasovných notebookov a ďalších produktov z našej ponuky bola v skutočnosti využitá len párkrát a preto vyzerajú vo väčšine prípadov ako úplne nové. Často vám k nim ako bonus zadarmo pribalíme aj bohaté príslušenstvo, ktoré k nim prvý majiteľ dokúpil (brašne, batohy, klávesnice a ďalšie doplnky).

Aký je rozdiel medzi repasovaným a refurbished notebookom?

Absolútne žiadny :) Jedná sa o totožné pojmy - v niektorých e-shopoch volajú repasovanú techniku jej anglickým názvom - refurbished notebooky alebo počítače.

Prečo máte také nízke ceny?

S počítačmi IT technikou obchodujeme už od roku 1972, nakupujeme a predávame vo veľkých objemoch po celom svete a preto sme schopní ponúknuť v 90 % prípadov produkt lacnejšie ako akákoľvek konkurencia v SR a ČR. Sme súčasťou medzinárodnej korporácie CSI Leasing, ktorá je už od roku 1972 významným hráčom na poli IT techniky. V súčasnosti je to jedna z najväčších nezávislých IT leasingových společností na svete s pôsobnosťou vo viac ako 37 krajinách v Severnej a Južnej Amerike, Európe a Ázii. Okrem leasingu sa venujeme tiež sanácii dát, recyklácii IT zariadení, recyklácii OEEZ a ďalším činnostiam.

Môžem si tovar vyzdvihnúť osobne?

Áno, môžete. Dopredu nás však prosím vždy kontaktujte na telefónnom čísle +421 903 489 663. Náš centrálny sklad sa nachádza v Bratislave-Petržalke a priamo na mieste prijímame platby len v hotovosti.

Poskytujete záruku na repasovaný tovar?

Každý kus repasovanej techniky z e-shopu itzoo.sk dôkladne skontrolujeme po softwarovej, hardwarovej aj vizuálnej stránke a ručíme za jeho kvalitu. Preto na naše produkty poskytujeme záruku až 1 rok. Na tovar z kategórie (GRADE) A poskytujeme od 1.5.2020 až do odvolania záruku 2 roky.

Najzaujímavejšie produkty máte v limitovanom množstve. Ako sa dozviem o naskladnení čo najskôr?

O každej zaujímavej novinke v sortimente informujeme v našom newsletteri, ktorý posielame maximálne 1x za mesiac. K jeho odberu se pohodlne prihlásite tu. Kontakt nebudeme nikdy zdieľať s tretími stranami.

Objednal som si notebook a neviem nájsť číslo licencie k Windowsu.

Nálepku s číslom Vašej licencie umiestňujeme najčastejšie do šachty od batérie notebooku, aby neprišlo k jej poškodeniu počas prepravy. Ak by ste v šachte nálepku nenašli, kontaktujte nás čo najskôr na telefónnom čísle +421 903 489 663.

Prihlásenie

Používame cookies.