Doprava a platba

Možnosti dopravy

DPD:dpd
Chcete mať vo všetkom prehľad? Nechajte si svoju objednávku doručiť pomocou DPD. Vďaka aplikácii DPD Kuriér uvidíte, kde sa na ceste k vám zásielka práve nachádza. DPD sa pýši tým, že zásielky doručuje zvyčajne na prvý pokus a v presne stanovenom čase. A čo keď ste práve v práci? Nevadí - čas a miesto doručenia môžete jednoducho zmeniť.

Osobný odber:
Chcete si tovar prezrieť priamo na mieste alebo objednávate techniku s hmotnosťou viac ako 30 kg? Využite možnosť osobného odberu priamo v našom centrálnom sklade v Bratislave-Petržalke. Naši odborníci Vám tovar radi pripravia a zaplatiť môžete priamo na mieste.

Možnosti platby

Bankový prevod:bankovní převod
Vyhovujú vám platby bankovým prevodom? Smelo do toho. Náš e-shop poskytuje samozrejme aj tento spôsob platby. Prevod peňazí prebieha rovnako, ako ste zvyknutí pri iných úhradách zo svojho účtu.

Platobná brána:platební brána
Náš e-shop využíva platobnú bránu GP webpay. Prečo práve ju? Spĺňa totiž príspe bezpečnostné požiadavky vydavateľov kariet MasterCard, VISA a American Express. Vďaka vysokému zabezpečeniu sa jedná o bezpečný, rýchly a pohodlný spôsob platby.

Dobierka:dobírka
Neveríte platbám cez internet? Nevadí - za tovar môžete zaplatiť prostredníctvom dobierky. S kuriérom si vymeníte peniaze za tovar pekne z ruky do ruky.

NOVINKA!
Hotovosť/platba kartou pri osobnom odbere:

Platbu v hotovosti alebo kartou ponúkame v spojení s osobným odberom v našom centrálnom sklade v Bratislave-Petržalke. Pre osobný odber nás vždy kontaktujte na telefónnom čísle +421 903 489 663.

Prihlásenie

Používame cookies.