Repasované notebooky a počítače - blog

6 vecí, ktoré si nevedia vynachváliť majitelia tabletov

Počet zobrazení: 207

Tablet predstavuje ideálne zariadenie medzi smartfónom a klasickým počítačom. Z tohto dôvodu ho väčšina ľudí príliš nevyužije, pretože v bežnom živote si jeho funkcie rozložia práve do spomínaných dvoch zariadení. Tablety sú však extrémne praktickým pomocníkom v niektorých povolaniach alebo situáciách. Využijete ich aj vy?

Čítajte viac...

Na čo si dať pozor, keď pracujete z domu?

Počet zobrazení: 154

Čím ďalej, tým viac ľudí má možnosť pracovať z domu. Rozvoj technológii a vznik nových typov povolaní výrazne zmenil pracovný trh a mnohí z nás už do práce nemusia nikam dochádzať – stačí, aby sme mali notebook alebo počítač, kvalitné pripojenie na internet, a pracovisko si môžeme urobiť kdekoľvek. Home office však so sebou prináša vlastné problémy a výzvy. Poďme sa pozrieť na čo je dôležité pri práci z domu nezabudnúť.

Čítajte viac...

Ako vybrať notebook pre fotografa?

Počet zobrazení: 806

Každý, kto to s fotením na digitál myslí aspoň trochu vážne, sa skôr či neskôr dostane k nutnosti spracovávať fotografie v počítači. Žiadny digitálny fotoaparát, zrkadlovka či mirrorless prístroj nedokáže upraviť fotografiu tak, ako sústredený fotograf sediaci za monitorom svojho počítača alebo laptopu. Na čo všetko musíte brať pri výbere vhodného prístroja ohľad, ak chcete mať čo najlepšie fotky?

Čítajte viac...

Ako zvýšiť výkon notebooku alebo PC?

Počet zobrazení: 78

Určite to poznáte - prvých pár mesiacov po kúpe nového notebooku alebo PC si vychutnávate skvelú rýchlosť a odozvu systému. Po nejakej dobe však výkon začína klesať a nervozita z čakania na počítač narastá. Ako tomu predísť?

Čítajte viac...

Externý monitor k notebooku - prečo ho musíte mať?

Počet zobrazení: 301

Pracujete väčšinou na notebooku? Určite tým pádom viete, že na vašu efektivitu má často veľký vplyv obyčajná nutnosť stále prepínať medzi oknami a dokumentami. Externý monitor je výborné riešenie, ktoré vám zvýši nielen produktivitu, ale tiež pomôže vašej chrbtici!

Čítajte viac...

Prihlásenie

Používame cookies.