Repasované notebooky a počítače - blog

Ako zvýšiť výkon notebooku alebo PC?

Počet zobrazení: 25

Určite to poznáte - prvých pár mesiacov po kúpe nového notebooku alebo PC si vychutnávate skvelú rýchlosť a odozvu systému. Po nejakej dobe však výkon začína klesať a nervozita z čakania na počítač narastá. Ako tomu predísť?

Čítajte viac...

Externý monitor k notebooku - prečo ho musíte mať?

Počet zobrazení: 125

Pracujete väčšinou na notebooku? Určite tým pádom viete, že na vašu efektivitu má často veľký vplyv obyčajná nutnosť stále prepínať medzi oknami a dokumentami. Externý monitor je výborné riešenie, ktoré vám zvýši nielen produktivitu, ale tiež pomôže vašej chrbtici!

Čítajte viac...

7 dôvodov, prečo si kúpiť repasovaný notebook

Počet zobrazení: 480

Pri kúpe notebooku človek musí urobiť viacero rozhodnutí. Vybrať si operačný systém, značku notebooku, jeho veľkosť či technické parametre nie je vôbec jednoduché. Prečo by ste mali zahrnúť do rozhodovania aj repasované notebooky?

Čítajte viac...

Veľký sprievodca pri výbere notebooku: Čo všetko potrebujete vedieť?

Počet zobrazení: 488

Éra stolných počítačov je už dávno za nami. Pokiaľ nepracujete v kancelárii alebo nevyužívate počítač na výnimočne hardvérovo náročné úlohy, ako bežnému používateľovi vám postačí notebook. Jeho prednosti sú jasné na prvý pohľad – prenosnosť, skladnosť, nízka hmotnosť, manipulovateľnosť. Mnoho moderných notebookov sa okrem toho pred počítačmi nemusí hanbiť ani z výkonnostnej stránky. S prehľadom si poradia s multimediálnymi súbormi, prenosom dát aj hraním najnovších hier.

Čítajte viac...

Tipy na notebooky pod stromček, ktoré vás nezruinujú

Počet zobrazení: 692

Kupovať darčeky na poslednú chvíľu sa neoplatí – riskujete tým, že nestihnete nájsť to, čo ste hľadali, a že v panike pred blížiacim sa Štedrým dňom vezmete narýchlo a bez rozmyslu prvú vec, ktorá vám padne do oka. Ak chcete niekoho blízkeho obdarovať notebookom (alebo inou elektronikou), je najvyšší čas premyslieť si, aký model bude preňho najlepší.

Čítajte viac...

  • 1
  • 2

Prihlásenie

Používame cookies.