Garancia najnižšej ceny

Čo znamená garancia najnižšej ceny?

V našom e-shope nájdete špičkovú IT techniku vždy za tie najvýhodnejšie ceny na trhu. Pravidelne navyše kontrolujeme ceny najobľúbenejších produktov u slovenskej konkurencie. Ak by ste predsa len našli nejaký produkt z nášho portfólia lacnejšie, radi vám vyjdeme v ústrety a cenu minimálne dorovnáme, prípadne vám ponúkneme cenu nižšiu alebo pridáme darček navyše.

Prečo sú vaše ceny dlhodobo nižšie ako u konkurencie? Aký to má háčik?

Naše ceny si môžeme dovoliť dlhodobo udržiavať na nízkej úrovni vďaka tomu, že sme súčasťou medzinárodnej korporácie CSI Leasing, ktorá pôsobí v 37 krajinách už od roku 1972. Zaoberáme sa primárne leasingom IT, ale aj sanáciou dát, recykláciou IT zariadení, recykláciou OEEZ a ďalšími činnosťami. Vďaka veľkým objemom nákupov, predajov a leasingu dokážeme vyjednať najlepšie ceny a to nám následne umožňuje nastaviť ceny výhodnejšie, ako to dokáže akákoľvek lokálna konkurencia. Žiadny háčik za tým nehľadajte :)

Ako presne mám pre uplatennie záruky najnižšej ceny postupovať?

Napíšte nám e-mail na info@itzoo.sk. Nezabudnite nám poslať funkčný odkaz na cenovú ponuku na konkrétnom webe iného predajcu. Neprijímame odkazy na cenové porovnávače alebo e-shopy z iných krajín. Konkurenčný web musí mať produkt skladom, musí mať zhodnú konfiguráciu a nesmie byť súčasťou totálneho výpredaja, zľavy iba na obmedzený počet kusov alebo podobných mimoriadnych a špekulatívnych akcií.

Po posúdení žiadosti vám obratom dáme vedieť našu protiponuku, prípadne dôvody, prečo garanciu nie je možné uplatniť. Vždy sa však snažíme vyjsť vám v ústrety a počet zamietnutých žiadostí je minimálny.

Prihlásenie

Používame cookies.